HEİJAN LAKABIYLA BİLİNEN ŞARKICI DOĞAN TARDA GÖZALTINA ALINDI

29 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, internet üzerinden uyuşturucu pazarlayan ve özendirici paylaşım yapan çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında şarkıcı Doğan Tarda’nın da olduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlar Daire Başkanlığı ile Siber…

28 Kasım 2017 39 views 0
reklam

29 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, internet üzerinden uyuşturucu pazarlayan ve özendirici paylaşım yapan çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında şarkıcı Doğan Tarda’nın da olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlar Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Şehit Arda Can adı verilen ortak operasyon düzenledi. Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 kentte düzenlenen eş anlı operasyonlarda 81 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Şu ana kadar 62 kişinin gözaltına alındığı operasyonun İstanbul ayağında 16 şüpheli gözaltına alınırken, Youtube üzerinden dinlenen şarkıcı Doğan Tarda’nın da yakalananlar arasında yer aldığı belirtildi.

Eş zamanlı operasyonlar devam ediyor.

Heijan ne demek?

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalına konuk olan Doğan Tarda, Heijan lakabının açıklamasını şöyle yapmıştı. “Hei” normal anlamını taşımaktadır, “Jan” ise Zehir anlamına geldiğini belirtirken Normal Zehir olarak adlandırılmaktadır.

YORUM YAZ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
PUAN DURUMU
#TAKIMLAROP